Preces atgriešana vai apmaiņa

Preces atgriešana vai apmaiņa

1. Preces saņemšanas brīdī pircējam jāpārliecinās par to, ka piegādātā prece atbilst tai, kuru pircējs ir pasūtījis Interneta veikalā www.eginalas.lv

2. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un 2002.gada 28.maija Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 par distances līgumu pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā, ja:

• nododamajai/maināmajai precei jābūt oriģinālajā iepakojumā; pircējs nedrīkst sabojāt preci; prece nedrīkst būt lietota, zaudējusi preces izskatu (bojātas etiķetes un aizsargplēvītes u. c.); nododamajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā pircējs to saņēma.

• pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošos dokumentus (divas pavadzīmes vai kases čeks).

3. Atteikuma gadījumā naudas summa, kas samaksāta par pasūtītajām precēm, tiks pārskaitīta uz kontu, no kura tika saņemts maksājums par attiecīgo pirkumu ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no dienas, kad pircējs nosūtījis atteikumu un preci.

4. Atsakoties no preces, samaksa par notikušo piegādi un/vai skaidras naudas norēķinu pakalpojumu samaksa netiek atmaksāta.

5. Lai informētu par preces atgriešanu, nepieciešams aizpildīt atgriešanas veidlapu un nosūtīt to uz e-pasta adresi info@eginalas.lvpārstāvis sazināsies ar Jums, lai vienotos par preces maiņu vai naudas atmaksu.

6. Preces nodošanas / maiņas izdevumi

Ja vēlaties nodot atpakaļ preci, kas nav iepatikusies (nepatīk nopirktās preces forma, izmērs, krāsa, modelis vai aprīkojums), naudas atmaksāšanas gadījumā vai arī preces apmaiņā pret citu, sūtīšanas izdevumi netiek kompensēti. 

Atgriežamās preces kopā ar pirkumu apliecinošiem dokumentiem, izdrukāto un parakstīto atgriešanas aktu nosūtīt uz adresi:

SIA Ginalas Latvija, Bukultu iela 11, LV-1005, Rīga

Sīkāka informācija par preču piegādi, apmaksu un atgriešanu skatīt šeit

Preču atgriešanas veidlapas saņemšanai spiediet šeit

SSL Secured