Piegāde uz norādīto adresi

Interneta veikalā eGinalas.lv pasūtītās preces tiek piegādātas visā Latvijā (uz ārvalstīm nesūtam):

 • 1 darba dienas laikā (ja samaksa tiek veikta līdz plkst. 15.00); 
 • 2 darba dienu laikā (ja samaksa tiek veikta pēc plkst. 15.00); 
 • ja preces piegādes laiks pārsniedz 2 darba dienas, par to klients tiek informēts pasūtījuma veidošanas laikā.

Preces tiek piegādātas tikai darba dienās.


Visās Latvijas pilsētās sūtījumu piegādāsim no plkst. 8:00 līdz 18:00. Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzekne, Saldu, Liepājā, Talsos, Ventspilī, Valmierā, Cēsis un Gulbene varat izvēlēties preču piegādes laika intervālu (tikai darba dienās):

 • plkst. 8.00–14.00,
 • plkst. 14.00–18.00,
 • plkst. 18.00–22.00.

Uz pārējam vietām Latvija preču piegādēs laiks tiek saskaņots piegādes dienā. Jums zvanīs DPD kurjers un paziņos iespējamo piegādes laiku.
Par paredzamo sūtījuma piegādes laiku un sūtījuma numuru tiksiet informēts ar SMS. Piegādes dienā Jums piezvanīs kurjers un precizēs piegādes laiku.


Piegādes maksa

 • Piegādes maksa Latvijā – 4.99 €;
 • Ja Pircēja pasūtījuma summa (pēc visu tam pienākošos atlaižu piemērošanas) ir 90 € un vairāk, piegāde ir bez maksas;
 • Pakalpojums "Norēķināšanās skaidrā naudā sūtījuma piegādes brīdī" ir maksas pakalpojums (1,99 € par vienu darījumu);
 • Papildu maksa tiek iekasēta, ja preces svars ir lielāks par 31,5 kg –6,00 €, ja svars ir lielāks par 75 kg, piegādes cenai papildus tiek pierēķināti 12,00 €;
 • Par 31,5 kg smagākas preces kurjers nenes līdz durvīm, kurjeram jāpalīdz prece izkraut no automobiļa vai jāpasūta krāvēja pakalpojumi;
 • Krāvēja pakalpojumu cena – 14.23 € Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzekne, Saldu, Liepājā, Talsos, Ventspilī, Valmierā, Cēsis un Gulbene.
 • Krāvēja pakalpojumu cena ārpus augstāk minētam pilsētām – 21.34 €.

Preces tiek piegādātas, izmantojot kurjera pakalpojumus. Sūtījuma piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi: darba vietu, mājām vai citur. Izvēloties šo piegādes veidu, ir jānorāda šādi dati:

 1. precīza piegādes adrese;
 2. mobilā tālruņa numurs;
 3. citi apstākļi, kas ir svarīgi piegādes īstenošanai (piemēram, durvju kodi, apsardze u. tml.).

Preču pieņemšana


Pieņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli un parakstiet sūtījuma nodošanas-pieņemšanas dokumentu. Ja, pieņemot sūtījumu, konstatējat iepakojuma bojājumu vai komplektācijas neatbilstību, nekavējoties paziņojiet par to sūtījumu piegādājušajam kurjeram, uzņemiet fotogrāfiju (atsūtiet to uz e-pastu: info@eginalas.lv) un lūdziet sastādīt iepakojuma bojājuma aktu. Pieņemot pasūtīto preci un parakstoties sūtījuma dokumentā bez piezīmēm, tiek apliecināts, ka sūtījums ir piegādāts savlaicīgi un veiksmīgi. Ja Jūs nebūsiet veicis šīs darbības, mēs neuzņemamies atbildību par:

 1. preču bojājumiem, ja šādu bojājumu rašanās pamats nav rūpnīcas brāķis;
 2. preču komplektācijas neatbilstībām, ja šādas neatbilstības varēja konstatēt ārējas preču apskates brīdī.

Ja par pasūtījumu maksāsiet skaidrā naudā, pārliecinieties, ka preču piegādes laikā Jums ir precīza skaidrās naudas summa, kas norādīta Jūsu pasūtījumā. Kurjeram iespējams samaksāt summu līdz 1000 €. Ja jāmaksā lielāka summa, izvēloties preču piegādes pakalpojumu ar kurjeru, par precēm nevarēs norēķināties skaidrā naudā.


Cita informācija


Pirkumus var saņemt persona, kas samaksāja par pasūtījumu, vai cita persona, kas norādīta veidlapā. Obligāti jāsaglabā faktūrrēķins, ko Jums atvedīs kurjers. Tas būs nepieciešams garantijas apkalpošanai.
Sūtījuma piegāde, izmantojot DPD sūtījumu dienestu.

Visas cenas noradītas ar PVN.

SSL Secured