Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Norden steel panna 24cm

-20%
2
gadu garantija
norden-steel-frying-pan-24cm-1026903_productimage.jpg

FISKARS ir ilgtermiņa kvalitātes un inovāciju pieredze. Nodibināts 1649. gadā mazajā Fiskars pilsētiņā Somijas dienvidos, uzņēmums šobrīd ir liela korporācija, kam pieder uzņēmumi vairāk nekā divdesmit pasaules valstīs četros kontinentos.
Slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas tiek ražotas jau vairāk nekā 50 gadu, ir ļāvušas cilvēkiem atklāt jaunu, komfortablu griešanas procesu. Tikpat veiksmīgi tiek lietoti arī citi FISKARS instrumenti, kas paredzēti šūšanai, rokdarbiem, virtuvei, dārzam, nometnēm un ceļojumiem.
FISKARS vienmēr uzsver savu instrumentu ergonomiku un lietošanas drošumu.

Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS tirdzniecības pārstāvis

Dāvids Roms

Tel. (+371) 67293382

E-pasts davids@ginalas.lv

 

Produkta kods: 1026903
Īss apraksts:
Fiskars Norden kolekcijas , augstākās kvalitātes, nerūsejošā tērauda katlu un pannu pamatnes ir veidotas izmantojot slāņveida konstrukciju, kas ļauj visai pannas virsmai uzkarst vienmērīgi. Alumīnija kodols starp ārējo un iekšējo pannas pamatnes kārtu, savukārt, garantē ātru un vienmērīgu pamatnes uzkaršanu. Pamatne ir 3 mm bieza, kas nodrošina noturību pret karstuma izraisītiem bojājumiem. Var lietot krāsnī līdz 240 ° C grādiem. Ražota Somijā.
111.20 € 139.00 €
Ietaupijāt 27.80 €
Pirkt

Bezmaksas piegāde!

Pilns apraksts:
 • Ziemeļvalstu dabas un tradīciju iedvesmots dizains;
 • 3-slāņu konstrukcija ar optimizētu alumīnija kodolu ļauj vienmērīgi sildīt visu pannas virsmu;
 • Unikālais "ThermiumTM" minerālu pārklājums piešķir pannai dabīgas nelīpošas īpašības un ir viegli tīrāms;
 • Var lietot krāsnī līdz 240 ° C
 • Ražota somijā

  Produkta lietošana 

  1. Nekarsējiet tukšu cepampannu vai cepešpannu. Neatstājiet tukšu cepampannu vai cepešpannu uz plīts virsmas. Nodrošiniet, ka panna nekad netiek karsēta, līdz tā ir sausa, jo tas var radīt produkta neatgriezeniskus bojājumus.  
  2. Saskaņojiet plīts virsmas izmērus ar virtuves trauku diametru. Pievērsiet uzmanību plīts virsmas karstuma iestatījumiem. Indukcijas virsma ātri uzsilda virtuves traukus. Lai neradītu pārkaršanu, gatavojiet ar zemiem vai vidējiem karstuma iestatījumiem.  
  3. Fiskars Norden nerūsējošā tērauda cepešpannas un cepampannas ir izgatavotas no daudzkārtainā materiāla, kas ir lieliski piemēroti virtuves traukiem. Daudzkārtainais materiāls sastāv no trim slāņiem. Nerūsējošā tērauda ārējie slāņi ir izturīgi un viegli kopjami. Iekšējais alumīnija slānis labi vada karstumu, pat no virtuves trauku sāniem, nodrošinot, ka pārtikas produkti tiek uzkarsēti vienmērīgi un ātri. 
  4. Lai iegūtu vislabākos cepšanas rezultātus, vienmēr uzlejiet nelielu daudzumu eļļas uz pannas pirms cepšanas un ļaujiet tai nedaudz uzkarst pirms pārtikas produktu pievienošanas. Vienmēr izdaliet eļļu vienmērīgi pa trauka virsmu. 
  5. Tāpat kā jebkuram pārklātam produktam, Thermium™ pretpiedeguma īpašības laika gaitā samazināsies. Tas ir dabisks process. Pretēji citiem pārklājumiem — pat pēc pakļaušanas augstas temperatūras iedarbībai Thermium™ nenolobīsies. Tomēr, pat ja pretpiedeguma īpašības ir ievērojami samazinājušās, varat turpināt lietot virtuves traukus tieši tā, kā lietotu jebkuru augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda produktu. Pievienojot garšvielas, cepampanna atgūst pretpiedeguma īpašības, un to var atkārtot vienmēr, kad nepieciešams.
  6. Fiskars Norden nerūsējošā tērauda produktus var lietot cepeškrāsnī līdz 240 °C. Nerūsējošā tērauda rokturi ir izstrādāti tā, lai mazinātu siltuma pārnesi, bet tie var uzkarst. Izmantojiet krāsns cimdus vai katlu turētājus vienmēr, kad nepieciešams, it īpaši, ja izņemat virtuves traukus no cepeškrāsns. 
  7. Izmantojiet koka vai silikona virtuves piederumus. Asi virtuves piederumi un virtuves instrumenti ar asām malām var sabojāt virsmu. Negrieziet pārtikas produktus uz pannas virsmas. Rīkojieties uzmanīgi, ja lietojat elektriskos blenderus, lai metāla asmeņi nesabojātu virsmu.  
111.20 € 139.00 €
Ir noliktavā
Pirkt
Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS tirdzniecības pārstāvis

Dāvids Roms

Tel. (+371) 67293382

E-pasts davids@ginalas.lv

 

Cilvēki, kas skatijās šo preci, skatijās arī

-20% All Steel Pure Wok panna 28 cm Fiskars All Steel Pure Wok panna 28 cm 87.92 € 109.90 € Ir noliktavā
-20% All Steel Pure panna 24 cm Fiskars All Steel Pure panna 24 cm 59.92 € 74.90 € Ir noliktavā
-20% 2 gadu garantija "Hard Face" panna, 20 cm Fiskars "Hard Face" panna, 20 cm 38.32 € 47.90 € Ir noliktavā
Atpakaļ
SSL Secured