Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Airwheel Z5-162.8 WH- Black (melns)

Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS un GERBER tirdzniecības vadītājas palīgs

Jonas Golubovas

Tel. (+371) 67293391

E-pasts jonas@ginalas.lv

Produkta kods: 6925611221351
Īss apraksts:
Elektriskais skrejritenis Airwheel Z5

Maksimālais ātrums – 20 km/h
Dzinēja jauda 350W
Skrejriteņa svars – 13,15 kg
Nobraucamais attālums – 15–20 km
Baterijas uzlādes laiks – 120 min
689.00 €
Jautāt
Pilns apraksts:

Ienirsti Z5 piedāvātajā baudījumā un apskati elektrisko skrejriteni tuvāk!

Salokāms ar divām kustībām !

Elektriskais skrejritenis Airwheel Z5 ir viegli un ātri salokāms, pateicoties kombinētajam salocīšanas mehānismam. Pietiek tikai pacelt apakšējo skrejriteņa stūres detaļu un salocīt skrejriteni. Skrejriteņa stūre un apakšējā daļa stingri turēsies, patiecoties fiksatoram, kas atrodas starp stūri un aizmugurējā riteņa aizsargdetaļu.


Baterija katram pēc vajadzības

Elektriskā skrejriteņa Airwheel Z5 baterija ir izstrādāta tā, lai to varētu nomainīt ar viena taustiņa nospiešanu. Tāpēc vienmēr varat nēsāt sev līdzi rezerves bateriju, kas viegli ietilps mugursomā vai pat rokassomiņā. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no jūsu svara, braukšanas ātruma, ceļa slīpuma u. tml. Vidējais attālums ar vienu 162,8 Wh bateriju ir aptuveni 15–20 km.


Viegli un ērti pārnēsājams

Airwheel Z5 var viegli pārnēsāt ar vienu roku, jo tā svars ir tikai 13 kg. Viegli ievietojams automobiļa bagāžniekā un neaizņem daudz vietas mājās vai darbā.

Ērta un taisna stāvēšana, dubultā amortizācija

Airwheel Z5 ir izstrādāts tā, lai braukšanas laikā nebūtu jāsasveras, bet stāvēšanas poza saglabātos dabiska un ērta. Pateicoties nolokāmiem elektriskā skrejriteņa pedāļiem un regulējamam stūres augstumam (1,5–2,1 m), mugurkauls saglabājas taisns un netiek nogurdinātas kājas. Braukšana ar elektrisko skrejriteni Airwheel Z5 ir vēl vieglāka un ērtāka, pateicoties dubultās amortizācijas sistēmai, kas absorbē ceļa nelīdzenumus un pielāgojas katram ceļa segumam.

Regulējams ātrums un ērta bremzēšana

Jaunās paaudzes elektrodzinējs izstrādāts tā, lai elektriskais skrejritenis Airwheel Z5 attīstītu aptuveni 20 km/h ātrumu. Ar Airwheel mobilo aplikāciju var regulēt skrejriteņa ātrumus, t. i., iestatīt maksimālo ātrumu. Braucot ar 20 km/h ātrumu, bremzēšana ar kāju nebūs pietiekama, tāpēc nepieciešamas stingras bremzes, kas darbināmas, nospiežot sviru ar kreiso roku.
Droša braukšana naktī

Elektriskā skrejriteņa Airwheel Z5 apgaismošanas sistēma nodrošina iespēju droši braukt tumsā. Ar priekšējā luktura palīdzību redzami visi ceļa nelīdzenumi, un gaisma izplatās tajā virzienā, kurā vērsta stūre. Sarkanais aizmugurējais lukturis iedegas bremzēšanas laikā.

USB savienojuma priekšrocības

USB saskarne nodrošina iespēju uzlādēt mobilo tālruni, planšeti un citas elektroierīces pat braukšanas laikā.


Airwheel Z5 ekrāns – jūsu tālrunis

Elektriskajam skrejritenim Airwheel Z5 ir bezvadu savienošanās iespēja ar Airwheel aplikāciju, kurā redzams faktiskais ātrums, nobrauktais attālums, baterijas līmenis un pat nobrauktais ceļš. Aplikācija ir bez maksas!


Piepūšama priekšējā riepa, pildīta aizmugurējā un jaunās paaudzes dzinējs

Priekšējā elektriskā skrejriteņa riepa ir piepūšama, tāpēc var mainīt tās cietību. Aizmugurējā riepa ir pildīta, un tajā ir iebūvēts rūpīgi samontētais jaunās paaudzes Airwheel elektriskais dzinējs. Riepu diametrs ir 20 cm, bet to raksti ir tādi, lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar ceļa segumu. Jaunais dzinējs taupa enerģiju, strādā klusi un ģenerē par 50% vairāk jaudas.
Elektriskā skrejriteņa Airwheel Z5 lietošanas instrukcija

 
 
Oficiālie Airwheel pārstāvji Baltijas valstīs:
https://123go.lt/
 
Izmēģini BEZ MAKSAS:
https://123go.lt/collections/visi-produktai/products/elektrinis-paspirtukas-airwheel-z5

Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS un GERBER tirdzniecības vadītājas palīgs

Jonas Golubovas

Tel. (+371) 67293391

E-pasts jonas@ginalas.lv

Cilvēki, kas skatijās šo preci, skatijās arī

Atpakaļ
SSL Secured