Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Airwheel M3-162.8 WH- Black (melns)

Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS un GERBER tirdzniecības vadītājas palīgs

Jonas Golubovas

Tel. (+371) 67293391

E-pasts jonas@ginalas.lv

Produkta kods: 6925611221214
Īss apraksts:
Elektriskais skrituļdēlis Airwheel M3

Maksimālais ātrums – 20 km/h
Dzinēja jauda – 350 W
Skrituļdēļa svars – 11,6 kg
Nobraucamais attālums – 20 km
Baterijas uzlādes laiks – 120 min
549.00 €
Pirkt

Bezmaksas piegāde!

Pilns apraksts:

Paredzēts visiem, kas sirdī jauni !

Izstrādājot Airwheel M3 elektrisko skrituļdēli, Airwheel speciālisti veica tūkstošiem praktisko testu. Tika piesaistīta profesionālu skrituļotāju komanda, kas centās maksimāli palielināt braukšanas baudu, pārlieku neattālinoties no klasiskā skrituļdēļa.
Airwheel M3 vadīšana notiek ar pults palīdzību

Atšķirībā no klasiskā skrituļdēļa vai žiroskūteriem, Airwheel M3 tiek vadīts ar mazas bezvadu pults palīdzību, vienkārši pabīdot taustiņu uz priekšu vai atpakaļ. Ar pults palīdzību varat paātrināties, palēnināties, bremzēt un pat braukt atpakaļgaitā. Braukšanas virziena maiņai pietiek sasvērties uz vēlamo pagriešanās pusi – tieši tāpat, kā ar klasisko skrituļdēli.

Pastiprināta amortizācija, ar rokām izgatavots dēlis

Īpaša uzmanība veltīta Airwheel M3 braukšanas komfortam, ko nodrošina pastiprinātā amortizācija, kas izgatavota no speciāla materiāla, kurš absorbē lielāko daļu vibrācijas, kas rodas, braucot pa nelīdzenu ceļu. M3 dēlis pēc daudzu testu veikšanas tiek izgatavots ar rokām no kļavas un citiem materiāliem, lai nodrošinātu tā ilgmūžību un atbilstošu elastību. Tāpēc ar Airwheel M3, pateicoties speciālajai amortizācijai un dēlim, braukšana ir gluda un droša, pat braucot lielā ātrumā.

Gan lietošanai ikdienā, gan aizrautīgam izbraucienam

Paredzēts gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. Airwheel M3 ir aizraujošs un praktisks, mazāk praksi un iemaņas prasošs, taču nodrošina vairāk emociju, lielāku braukšanas ātrumu un garāku nobraukto attālumu. Nav svarīgi, laiska darba dienas pēcpusdiena vai aizraujošs nedēļas nogales izbrauciens lielā ātrumā atslodzei no domām, M3 vienmēr un visur būs kopā ar jums.

Riepas sasaistes nodrošināšanai ar ceļa segumu

Pirmkārt – drošība. Tieši šis noteikums tika ņemts vērā, izstrādājot Airwheel elektrisko skrituļdēli. Ražotāji ir centušies nodrošināt ērtu, pietiekami ātru, drošu un stabilu braukšanu. Pateicoties riepām, kam ir lieliska sasaiste ar ceļa virsmu, bremzēšana saglabājas optimāli strauja, t. i., tik strauja, lai bremzējot izvairītos no slīdēšanas un vienlaikus pietiekami vienkārši noturētos uz skrituļdēļa.

Jutīsieties gluži kā slīdot ar sērfošanas dēli pa viļņiem

Jums turpmāk vairs nevajadzēs meklēt nokalnes vai tērēt daudz spēka atspērieniem lielāka ātruma panākšanai, jo M3 skrituļdēlis ir pilnībā darbināms ar elektrību. Varēsiet koncentrēties uz sava ķermeņa kustībām M3 kontrolei un dažādu triku apgūšanai. Varēsiet aizmirst visu grūto darbu, kas jāiegulda, lai saglabātu ātrumu, un visu uzmanību veltīt brauciena izbaudīšanai. .

Airwheel M3 informācijas logs jūsu tālrunī!

Pirms katra izbrauciena vērts pārbaudīt baterijas līmeni, kas redzams Airwheel aplikācijā jūsu tālrunī. Tajā redzama arī cita svarīga informācija, piemēram, ātrums, nobrauktais attālums vai pat nobrauktais ceļš kartē. Aplikācija pieejama bez maksas viedtālruņos, tā vienkārši jālejupielādē un jāsavieno ar jūsu Airwheel ierīci.

Airwheel M3 izklaidi pārvērš par dzīvesveidu

   
Oficiālie Airwheel pārstāvji Baltijas valstīs:
https://123go.lt/
 
Izmēģini BEZ MAKSAS:
https://123go.lt/products/elektrine-riedlente-airwheel-m3

549.00 €
Ir noliktavā
Pirkt
Papildu tehnisko informāciju var saņemt:

 

FISKARS un GERBER tirdzniecības vadītājas palīgs

Jonas Golubovas

Tel. (+371) 67293391

E-pasts jonas@ginalas.lv

Cilvēki, kas skatijās šo preci, skatijās arī

Atpakaļ
SSL Secured